Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ziverbey Klima Servisi

Ziverbey klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk günden bu yana bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Ziverbey çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

ziverbey klima servisiziverbey klima servisi

Özellikle yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Ziverbey klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Ziverbey konumunda oturan sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Ziverbey oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için dizayn edilmiştir.

Ziverbey oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Ziverbeyı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Ziverbey oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Klima Servisi Ziverbey

Şirketimiz;

ziverbey klimaziverbey klima

Ziverbey noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Ziverbey klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.