Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Yenisahra Klima Servisi

Yenisahra klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden itibaren Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

yenisahra klimayenisahra klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Yenisahra çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

yenisahra klimayenisahra klima

Yenisahra klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Yenisahra konumunda oturan kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Yenisahra oturanları, klima tanımı gereği bir ortamın rutubetini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani ortamı ferahlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için dizayn edilmiştir.

Yenisahra sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Yenisahraı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Yenisahra

Yenisahra sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Firmamız;

Yenisahra noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Yenisahra klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.