Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Söğütlüçeşme Klima Servisi 

Söğütlüçeşme klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden bu yana Bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Söğütlüçeşme çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

sogutlucesme klimasogutlucesme klima

Söğütlüçeşme klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Söğütlüçeşme konumunda ikamet eden kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Söğütlüçeşme sakinleri, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

Söğütlüçeşme oturanları bazı zamanlar havadaki nem Söğütlüçeşmeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Söğütlüçeşme

Söğütlüçeşme sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin hızlı ve uygun bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Firmamız;

Söğütlüçeşme mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Söğütlüçeşme klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.