Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Samandıra Klima Servisi

Samandıra klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk günden bu yana bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

samandira klimasamandira klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Samandıra çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Samandıra klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Samandıra mevkisinde ikamet eden sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Samandıra sakinleri, klima anlamı gereği bir mekanın rutubetini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani ortamı ferahlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Samandıra sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Samandıraı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Samandıra

Samandıra oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Firmamız;

Samandıra noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Samandıra klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.