Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Güzelyalı Klima Servisi

Güzelyalı klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk zamandan bu yana bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Güzelyalı çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

guzelyali klimaguzelyali klima

Bilhassa yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Güzelyalı klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Güzelyalı mevkisinde oturan kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Güzelyalı oturanları, klima anlamı gereği bir mekanın rutubetini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Sıkıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için dizayn edilmiştir.

Klima Servisi Güzelyalı

Güzelyalı oturanları bazı zamanlar havadaki nem Güzelyalıı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

guzelyali klimaguzelyali klima

Güzelyalı oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Firmamız;

Güzelyalı mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Güzelyalı klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.