Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ayazma Klima Servisi

Ayazma klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden itibaren Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Ayazma çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Ayazma klimaAyazma klima

Özellikle yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Ayazma klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Ayazma konumunda ikamet eden sayın müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için mekana verdiği havada kirli olacaktır.

Ayazma oturanları, klima tanımı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için tasarlanmıştır.

Ayazma oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Ayazmaı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Ayazma

Ayazma oturanları klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Şirketimiz;

Ayazma mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Ayazma klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.