Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Şaşkınbakkal Klima servisi

Şaşkınbakkal klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan bu yana Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

şaşkınbakkal klima servisişaşkınbakkal klima servisi

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Şaşkınbakkal çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Şaşkınbakkal klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Şaşkınbakkal mevkisinde oturan sayın müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Şaşkınbakkal sakinleri, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Şaşkınbakkal sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Şaşkınbakkalı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Şaşkınbakkal

Şaşkınbakkal sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Şirketimiz;

Şaşkınbakkal mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Şaşkınbakkal klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.