Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kızıltoprak Klima Servisi

Kızıltoprak klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan itibaren özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Kızıltoprak çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kızıltoprak klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Kızıltoprak konumunda oturan kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

kızıltoprak klimakızıltoprak klima

Kızıltoprak oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Kızıltoprak sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Kızıltoprakı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Kızıltoprak oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Klima Servisi Kızıltoprak

Firmamız;

Kızıltoprak mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kızıltoprak klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.