Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kazasker Klima Servisi

Kazasker klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

kazasker klimakazasker klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Kazasker çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kazasker klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Kazasker mevkisinde oturan kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Klima Servisi Kazasker

kazasker klimakazasker klima

Kazasker sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için tasarlanmıştır.

Kazasker sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Kazaskerı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Kazasker sakinleri klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Şirketimiz;

Kazasker mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kazasker klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.