Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kayışdağı Klima Servisi

Kayışdağı klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan itibaren özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Kayışdağı çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kayışdağı klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

kayışdağı klimakayışdağı klima

Kayışdağı mevkisinde oturan değerli müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Kayışdağı sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını yükseltmek için tasarlanmıştır.

Kayışdağı oturanları klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!ayışdağı sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Kayışdağıı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Kayışdağı

Şirketimiz;

Kayışdağı mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kayışdağı klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.