Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk günden bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Kadıköy çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

kadıköy klima servisikadıköy klima servisi

Bilhassa yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kadıköy klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

kadıköy klimakadıköy klima

Kadıköy mevkisinde ikamet eden sayın müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Kadıköy sakinleri, klima anlamı gereği bir ortamın rutubetini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için dizayn edilmiştir.

Kadıköy oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Kadıköyı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Kadıköy

Kadıköy oturanları klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Şirketimiz;

Kadıköy noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kadıköy klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.