Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İcadiye Klima Servisi

İcadiye klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye götürdük.

İcadiye klima İcadiye klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. İcadiye çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

İcadiye klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

İcadiye mevkisinde ikamet eden değerli müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada kirli olacaktır.

İcadiye sakinleri, klima tanımı gereği bir ortamın nemini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

İcadiye klimaİcadiye klima

İcadiye oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet İcadiyeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi İcadiye

İcadiye oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve uygun bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Şirketimiz;

İcadiye mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara İcadiye klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.