Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Feneryolu Klima Servisi

Feneryolu klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk günden itibaren özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

feneryolu klima servisifeneryolu klima servisi

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Feneryolu çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Feneryolu klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Feneryolu konumunda ikamet eden kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Feneryolu oturanları, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için tasarlanmıştır.

Feneryolu oturanları bazı zamanlar havadaki nem Feneryoluı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Feneryolu

Feneryolu oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Şirketimiz;

Feneryolu noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Feneryolu klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.