Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Bulgurlu Klima Servisi

Bulgurlu klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk zamandan bu yana bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Bulgurlu çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Bulgurlu klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

bulgurlu klimabulgurlu klima

Bulgurlu mevkisinde oturan sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Bulgurlu sakinleri, klima anlamı gereği bir ortamın rutubetini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır diyede söylenebilir. Sıkıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için dizayn edilmiştir.

Bulgurlu sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Bulgurluı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Bulgurlu

Bulgurlu oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Firmamız;

Bulgurlu mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Bulgurlu klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.