Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden itibaren Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

sultanbeyli klima servisisultanbeyli klima servisi

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Sultanbeyli çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Sultanbeyli klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

sultanbeyli klimasultanbeyli klima

Sultanbeyli mevkisinde oturan kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Sultanbeyli sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır diyede söylenebilir. Sıkıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için tasarlanmıştır.

Sultanbeyli oturanları bazı zamanlar havadaki nem Sultanbeyliı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Sultanbeyli sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Klima Servisi Sultanbeyli

Firmamız;

Sultanbeyli noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Sultanbeyli klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.