Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Suadiye Klima Servisi

Suadiye klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk günden itibaren bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Suadiye çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

suadiye klimasuadiye klima

Suadiye klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Suadiye konumunda ikamet eden kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Suadiye sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için dizayn edilmiştir.

Suadiye sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Suadiyeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Suadiye sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Klima Servisi Suadiye

Firmamız;

suadiye klimasuadiye klima

Suadiye noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Suadiye klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.