Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Libadiye Klima Servisi

Libadiye klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk zamandan bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Libadiye çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

libadiye klimalibadiye klima

Libadiye klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Libadiye mevkisinde ikamet eden değerli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada kirli olacaktır.

Libadiye oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için dizayn edilmiştir.

Libadiye oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Libadiyeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Libadiye oturanları klimalarınızın bakımının ve tamirinin hızlı ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Klima Servisi Libadiye

Şirketimiz;

Libadiye noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Libadiye klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.