Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Küçükyalı Klima Servisi

Küçükyalı klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden itibaren özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

kucukyali klimakucukyali klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Küçükyalı çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Küçükyalı klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Küçükyalı konumunda oturan sayın müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

kucukyali klimakucukyali klima

Küçükyalı oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için dizayn edilmiştir.

Küçükyalı sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Küçükyalıı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Küçükyalı sakinleri klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Klima Servisi Küçükyalı

Firmamız;

Küçükyalı noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Küçükyalı klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.