Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kozyatağı Klima Servisi

Kozyatağı klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk günden bu yana Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Kozyatağı çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kozyatağı klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Kozyatağı konumunda oturan kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Kozyatağı oturanları, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani ortamı ferahlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için tasarlanmıştır.

Kozyatağı sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Kozyatağıı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Kozyatağı

Kozyatağı oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve uygun bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Şirketimiz;

Kozyatağı noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kozyatağı klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.