Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İdealtepe Klima Servisi

İdealtepe klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk zamandan itibaren özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. İdealtepe çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

İdealtepe klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

İdealtepe mevkisinde oturan sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

İdealtepe oturanları, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

İdealtepe oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet İdealtepeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi İdealtepe

İdealtepe sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve uygun bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Firmamız;

İdealtepe mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara İdealtepe klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.