Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Çengelköy Klima Servisi

Çengelköy klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Çengelköy çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Çengelköy klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Çengelköy konumunda ikamet eden kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Çengelköy oturanları, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Klima Servisi Çengelköy

Çengelköy sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Çengelköyı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Çengelköy sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Şirketimiz;

Çengelköy mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Çengelköy klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.