Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Şile Klima Servisi

Şile klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk zamandan itibaren özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

Sile klimaSile klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Şile çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uygun cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Şile klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Sile klimaSile klima

Şile konumunda oturan sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.
Şile oturanları, klima tanımı gereği bir ortamın rutubetini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Şile sakinleri klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!Şile sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Şileı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Şile

Şirketimiz;

Şile mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Şile klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.