Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Selamiçeşme Klima Servsi

Selamiçeşme klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk zamandan itibaren Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Selamiçeşme çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Selamiçeşme klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Selamiçeşme mevkisinde ikamet eden değerli müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Selamiçeşme oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani mekanı ferahlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Selamiçeşme sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Selamiçeşmeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Selamiçeşme sakinleri klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Klima Servisi Selamiçeşme

Firmamız;

Selamiçeşme mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Selamiçeşme klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.