Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kaynarca Klima Servisi

Kaynarca klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk zamandan bu yana Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Kaynarca çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

kaynarca klimakaynarca klima

Özellikle yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kaynarca klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Kaynarca konumunda ikamet eden değerli müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada kirli olacaktır.

Kaynarca sakinleri, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için tasarlanmıştır.

Kaynarca sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Kaynarcaı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Kaynarca

Kaynarca oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Şirketimiz;

Kaynarca mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kaynarca klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.