Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kavacık Klima Servisi

Kavacık klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk zamandan bu yana özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Kavacık çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kavacık klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Kavacık konumunda oturan kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Kavacık oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

Kavacık oturanları bazı zamanlar havadaki nem Kavacıkı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Kavacık sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Klima Servisi Kavacık

Şirketimiz;

Kavacık noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kavacık klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.