Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Erenköy Klima Servisi

Erenköy klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk zamandan itibaren özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Erenköy çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

erenköy klima servisierenköy klima servisi

Bilhassa yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Erenköy klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Erenköy mevkisinde ikamet eden sayın müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Erenköy oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı ferahlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

Erenköy oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Erenköyı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Erenköy oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve uygun bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Klima Servisi Erenköy

Firmamız;

Erenköy noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Erenköy klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.