Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk günden bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Çekmeköy çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

çekmeköy klima servisiçekmeköy klima servisi

Özellikle yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Çekmeköy klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Klima Çekmeköy Servisi

Çekmeköy konumunda ikamet eden sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Çekmeköy sakinleri, klima tanımı gereği bir ortamın nemini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

Çekmeköy sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Çekmeköyı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Çekmeköy oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Firmamız;

Çekmeköy mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Çekmeköy klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.