Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Çamlıca Klima Servisi

Çamlıca klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan bu yana bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

camlica klimacamlica klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Çamlıca çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uyan yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Çamlıca klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Çamlıca mevkisinde oturan kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Çamlıca oturanları, klima anlamı gereği bir ortamın rutubetini alarak hararetini düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

Çamlıca oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Çamlıcaı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Çamlıca oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Klima Servisi Çamlıca

Şirketimiz;

Çamlıca mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Çamlıca klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.