Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Beykoz Klima Servisi

Beykoz klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk günden bu yana bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Beykoz çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

beykoz klimabeykoz klima

Beykoz klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Beykoz mevkisinde ikamet eden kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için ortama verdiği havada kirli olacaktır.

Beykoz sakinleri, klima anlamı gereği bir mekanın nemini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

Beykoz sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Beykozı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Beykoz oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Klima Servisi Beykoz

Firmamız;

Beykoz noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Beykoz klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.