Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan itibaren özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

atasehir klimaatasehir klima

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Ataşehir çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uygun aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Ataşehir klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Ataşehir konumunda oturan değerli müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

atasehir klimaatasehir klima

Ataşehir sakinleri, klima tanımı gereği bir ortamın rutubetini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani ortamı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için dizayn edilmiştir.

Ataşehir oturanları bazı zamanlar havadaki nem Ataşehirı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Ataşehir sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin hızlı ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Klima Servisi Ataşehir

Firmamız;

Ataşehir mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Ataşehir klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.