Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Atalar Klima Servisi

Atalar klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden bu yana özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir görev bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Atalar çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Atalar klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Atalar mevkisinde oturan kıymetli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

atalar klimaatalar klima

Atalar sakinleri, klima anlamı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani ortamı ferahlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını yükseltmek için tasarlanmıştır.

Atalar sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Ataları aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Atalar

Atalar oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Firmamız;

Atalar noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Atalar klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.