Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi olarak klima servis alanına girdiğimiz ilk zamandan bu yana bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Altunizade çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

altunizadealtunizade

Özellikle yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Altunizade klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

altinuzade klimaaltinuzade klima

Altunizade mevkisinde ikamet eden sayın müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için mekana verdiği havada kirli olacaktır.

Altunizade sakinleri, klima anlamı gereği bir mekanın rutubetini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani ortamı ferahlatır diyede söylenebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için tasarlanmıştır.

Altunizade sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Altunizadeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Altunizade sakinleri klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Klima Servisi Altunizade

Şirketimiz;

Altunizade mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Altunizade klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.