Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Yavuz Selim Klima Servisi

Yavuz Selim klima servisi olarak klima servis sektörüne katıldığımız ilk zamandan bu yana Bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Yavuz Selim çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilrsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Yavuzselim klimaYavuzselim klima

Bilhassa yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Yavuz Selim klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Yavuz Selim konumunda ikamet eden kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda pisleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Yavuzselim klima servisiYavuzselim klima servisi

Yavuz Selim oturanları, klima tanımı gereği bir ortamın nemini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Yavuz Selim sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Yavuz Selimı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Yavuz Selim oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Klima Servisi Yavuz Selim

Şirketimiz;

Yavuz Selim noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Yavuz Selim klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.