Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk zamandan bu yana özellikle siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  noktalarına 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Üsküdar çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Bilhassa yazın bir rahatlık aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birden fazla önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Üsküdar klima servisi iklimlendirme cihazınıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Üsküdar mevkisinde oturan sayın müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha önemlisi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Üsküdar sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Üsküdar oturanları bazı zamanlar havadaki nem Üsküdarı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın nem miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Üsküdar

Üsküdar sakinleri klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Şirketimiz;

Üsküdar noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Üsküdar klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet sunmaktadır.