Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Maltepe Klima Servisi

Maltepe klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

maltepe klima servisimaltepe klima servisi

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetli hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Maltepe çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye'nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve iş yerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Maltepe klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Maltepe konumunda oturan değerli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Klima Servisi Maltepe

Maltepe oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak ısısını düşürür ve havayı temizler, yani mekanı ferahlatır diyede söylenebilir. Sıkıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için dizayn edilmiştir.

Maltepe sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Maltepe aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarını da ayarlanması gerekir.

Maltepe oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının hızlı ve ekonomik bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Şirketimiz;

Maltepe noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Maltepe klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.