Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kartal Klima Servisi

Kartal klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk zamandan bu yana Bilhassa siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi işimizde daha da iyileştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve iyi niyetlig hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Kartal çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan cihazın belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Kartal klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Kartal mevkisinde ikamet eden değerli müşterilerimiz unutmayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Kartal sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani ortamı ferahlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu arttırmak için dizayn edilmiştir.

Kartal sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Kartalı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Kartal

Kartal sakinleri klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bizi arayın!

Firmamız;

Kartal mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Kartal klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.