Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Göztepe Klima Servisi

Göztepe klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye taşıdık.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Göztepe çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

goztepe klima servisigoztepe klima servisi

Özellikle yazın bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen ortama uyan aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini azaltmaktadır.  Profesyonel takımımız ile ev ve işyerlerine uygun konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Göztepe klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve turumlu sahip olmanızı sağlar.

Göztepe mevkisinde oturan değerli müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; Bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede pisleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Göztepe oturanları, klima tanımı gereği bir mekanın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır diyede söylenebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların rahatını arttırmak için tasarlanmıştır.

Göztepe sakinleri bazı zamanlar havadaki rutubet Göztepeı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, ortamın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Göztepe oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Zaman kaybetmeden bize telefon edin!

Klima Servisi Göztepe

Şirketimiz;

Göztepe mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Göztepe klima bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermektedir.