Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Caddebostan Klima Servisi

Caddebostan klima servisi olarak klima servis sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana bilhassa siz kıymetli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en daha ileriye götürdük.

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat sürekli, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın yakın. Caddebostan çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

bilhassa yazın bir rahatlık vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uygun aletin seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının tespit edilmesinde birden fazla mühim etken rol oynamaktadır. Uygun olmayan bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

caddebostan klimacaddebostan klima

Caddebostan klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Caddebostan konumunda oturan değerli müşterilerimiz hatırlayın belli bir zaman bakımı yaptırılmayan klimalar istediğiniz miktarda verimli sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir sürede kirleneceği için mekana verdiği havada pis olacaktır.

Caddebostan sakinleri, klima tanımı gereği bir mekanın rutubetini alarak ısısını azaltır ve havayı temizler, yani mekanı ferahlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı rutubetli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Caddebostan oturanları bazı zamanlar havadaki rutubet Caddebostanı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Caddebostan

Caddebostan oturanları klimalarınızın bakımının ve tamirinin seri ve ekonomik bir şekilde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bize telefon edin!

Şirketimiz;

Caddebostan noktasında Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Caddebostan klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaktadır.