Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Acıbadem Klima Servisi

Acıbadem klima servisi olarak klima servis alanına katıldığımız ilk günden bu yana özellikle siz değerli müşterilerimize en iyi ve üstün servisi bir borç bildik ve her geçen gün ada klima servisi olarak yenilendik kendimizi yaptığımız işte geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara götürdük.

acibademacibadem

İstanbul'da hemen hemen tüm  semtlerine 7 gün 24 saat kesintisiz, eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlüg hizmet anlayışı ile size bir telefon uzaklığında yakın. Acıbadem çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Klima Bakım, Montaj, Arıza, Tamir, teknik hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle yazın bir konfor vesilesi olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klimatize edilmek istenen mekâna uyan aletin belirlenmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir biçimde klimanızın montaj edilmesi klimanızın randımanını düşürmektedir.  Profesyonel ekibimiz ile ev ve iş yerlerine uyan konum belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Acıbadem klima servisi klimanıza gereken ayarlama ve düzenlemeleri yaparak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya konforla ve tasarruflu sahip olmanızı sağlar.

Acıbadem mevkisinde oturan kıymetli müşterilerimiz hatırlayın belli bir süre bakımı yaptırılmayan klimalar arzu ettiğiniz derecede randımanlı sıcak veya soğuk havayı veremez; bilhassa, daha mühimi klimanızın filtreleri belli bir zamanda kirleneceği için ortama verdiği havada pis olacaktır.

Acıbadem sakinleri, klima tanımı gereği bir ortamın nemini alarak hararetini azaltır ve havayı temizler, yani mekanı rahatlatır da denilebilir. Bunaltıcı, aşırı nemli sıcak yaz günlerinde insanların konforunu yükseltmek için dizayn edilmiştir.

Acıbadem sakinleri bazı zamanlar havadaki nem Acıbademı aşırı yükseldiğinde insanlar hiç hareket etmeseler bile terleyebilirler. Bu nedenle klimaların yalnızca havanın soğutması yeterli olmaz, mekanın rutubet miktarınıda ayarlanması gerekir.

Klima Servisi Acıbadem

Acıbadem oturanları klimalarınızın bakımının ve onarımının seri ve uygun bir biçimde yapılmasını istiyorsanız. Hemen bizi arayın!

Firmamız;

Acıbadem mevkisinde Panasonic, Sharp, Rubenis, York, Baymak, Alaska, Airfel, Cartel, Daikin, Fujitsu, Samsung, Isısan, Toshiba, Zass, Vestel, Mitsubishi, Demirdöküm, Arçelik, Baxi, Bosch, Lg gibi klima markalarının; 

Inverter Klima 
Salon Tipi Klima 
Klima Sistemleri 
Tavan Tipi Klima 
Split Klima 
Kanallı Tip Klima 
Paket Tipi Klima 
Kaset Tipi Klima 
Yer-Tavan Tipi Klimalar ve her tür ticari ya da duvar tipi, fancoil klimalara Acıbadem klima bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir.